Til orientering

Kære alle, med tilknytning til Klim Friskole og Fribørnehus.
Bestyrelsen ønsker at orientere jer om dette. Vores skoleleder, Charlotte, har fået konstateret brystkræft og skal i behandling for det. Hun er derfor sygemeldt. Bestyrelsen er i gang med at håndtere situationen og melder noget mere ud, så snart vi har en løsning på plads. Indtil der bliver meldt noget andet ud, kan I spørge Anette (tlf 29912797) om noget skolemæssigt. I løbet af næste uge bliver der sendt et nyhedsbrev ud om skolestart. Vil I spørge om andre ting, kan I spørge Mille (tlf 23351173).
Med venlig hilsen bestyrelsen
Klim Friskole og Fribørnehus Oddevej 59 9690 Fjerritslev Tlf. 98225292
Dette indlæg blev udgivet i Nyhedsbrev. Bogmærk permalinket.

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *